Przeliczmy...

Najtańsze dalmierze klasy Disto (D3A BT) kosztują ok. 1200-1350zł*, zależnie od dodatków.

Dalmierz Bosch (GLM100C) kosztuje ok. 800-900zł.

Sterownik kosztuje 250zł, licząc z dalmierzem Bosch wychodzi 1050-1150zł - mamy możliwosc oszczędzić oraz uzyskać dodatkowe możliwości przy obsłudze oprogramowania do kontrolera. Po prostu czysty zysk!

A jeśli mamy już dalmierz Disto i chcemy uprościć obsługę przy pomiarach zdalnych (odleglość zredukowana) - czy musimy płacić aż 250zł, skoro niepotrzebna nam obsługa Boscha?

Oczywiscie, ze nie. W wersji "tylko dla Disto" sterownik kosztuje zaledwie 65zł.

* ceny brutto (z VAT)

Mamy wybor - możemy podjąć właściwą i optymalną decyzję!

Dodatkowe zalety

Zamawiasz oprogramowanie od lokalnego, polskiego dostawcy. Oznacza to, iz masz dużo większą szansę szybciej otrzymać nowe aktualizacje i modernizacje (albo uzyskać pomoc serwisową), niż w przypadku zagranicznego oprogramowania, prowadzonego przez dużą firmę, mającą niekoniecznie na głównym celu potrzeby polskiego użytkownika.

Jesteśmy w stanie opracować dowolny program, do komunikacji z posiadanym przez Ciebie sprzętem (np. do monitoringu z wykorzystaniem dalmierza lub program do ściągania danych z tachimetru).

Programy tworzymy na następujące platformy:

  • Windows (XP/Vista/7/8) - dla komputerów stacjonarnych, notebooków, tabletów UMPC lub nowszych - Surface
  • Windows CE (2003) \ Windows Mobile (5/6) - dla minikomputerów polowych stosowanych w geodezji
  • Android 4.X+ - dla tabletów oraz telefonów

Jeśli posiadasz połączenie kablowe RS232, a chciałbyś skomunikować instrument z tabletem lub telefonem (np. na Androidzie lub Windows Mobile) - w SkyRaster możesz zamówić takie rozwiązanie.

Jest to Ultra-Adapter i jest to konwerter, który integruje w sobie najlepsze cechy przejściówki RS232-USB oraz RS232-Bluetooth, umożliwiające zmianę tryb pracy jednym przyciskiem.